STEELWRIST

tiltrotátory

STEELWRIST

Proč právě Tiltrotátor

Steelwrist rotátory – dokonalá volba pro vaše rypadlo

Pro majitele rypadel a dodavatele na švédském trhu je montáž tiltrotátoru od Steelwrist již nezbytností. Jejich vynikající vlastnosti a přínosy se staly standardem, a proto více než 90 % všech rypadel o hmotnosti od 3 do 30 tun je nyní vybaveno tiltrotátorem od Steelwrist.

Co dělá tiltrotátor od Steelwrist tak výjimečným? Jedná se o inovativní technologii, která vám přináší neuvěřitelnou flexibilitu a všestrannost při práci s rypadlem. S tiltrotátorem můžete otáčet a naklánět svůj nástroj až o 360 stupňů, což vám umožňuje dosáhnout optimálního úhlu a polohy pro každou pracovní situaci.

Přednosti Steelwrist rotátorů jsou jasně patrné. Díky nim dosáhnete výrazného zvýšení produktivity a efektivity vaší práce. S tiltrotátorem budete schopni provádět složité úkoly s větší přesností a rychlostí. Navíc, díky jejich robustní konstrukci a vysoce kvalitnímu materiálu, jsou tiltrotátory od Steelwrist extrémně odolné a spolehlivé i při nejnáročnějších podmínkách.

Zvolit tiltrotátor od Steelwrist je investicí do budoucnosti vašeho rypadla. Přináší vám nejen výhody v pracovních operacích, ale také zvyšuje hodnotu a flexibilitu vašeho stroje. Přidejte se k většině majitelů rypadel a vyzkoušejte sílu a přesnost, které tiltrotátor od Steelwrist přináší.

Zajišťujeme prodej stavebních strojů a jejich financování, prodej náhradních dílů, záruční i pozáruční servis.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA
FINANCOVÁNÍ

Produktivita mluví sama za sebe

Čím složitější – tím vyšší produktivita při použití tiltrotátoru – to je dobře známý fakt.

Zkušení operátoři obvykle odhadují zvýšení produktivity na 20 až 35 % v závislosti na typu práce.

Názorné srovnání:

Výhody:

  1. stávající zakázky budou provedeny rychleji
  2. jiné, nové typy prací s použitím TiltRotátoru
  3. méně pozemního personálu

Když přejdete z práce bez tiltrotátoru na práci s ním, statistiky ukazují, že
se už nikdy nevrátíte zpět. Na všech trzích, kde působíme, dosahujeme prakticky 100% konverze. Můžete mít lepší výsledky?

HISTORIE FIRMY STEELWRIST

Steelwrist je globální výrobce naklápěcích rotátorů, rychloupínačů a pracovních nástrojů pro rypadla se sídlem ve Švédsku. Odhodlané zaměření na robustní a moderní produkty v kombinaci s rychlým servisem oceňuje stále větší počet zákazníků.

2005 – Stefan Stockhaus a Markus Nilsson zakládají Steelwrist AB a získávají vývojový projekt od Dsolution AB.

KOBEX představuje

V týdnu od 1. do 5. července 2024 máme celozávodní dovolenou a kancelář bude uzavřena.

The week of July 1-5, 2024, we are on a full holiday and the office will be closed.