příslušenství okada

příslušenství

okada

Příslušenství OKADA je skvělým rozšířením našeho produktového portfolia.

OKADA je předním světovým výrobcem demoličních nástrojů od roku 1938. Spolu s lídrem na trhu demoličních strojů, NPK, se OKADA etablovala jako jedna z nejuznávanějších značek v oboru. Jejich hydraulická kladiva vynikají vysokou kvalitou, výkonem a skvělým poměrem cena/výkon.

OKADA přináší inovativní a spolehlivé demoliční nástroje, které vám umožní efektivně a precizně provádět demolici a odstraňování materiálů. Jejich kladiva jsou navržena s důrazem na odolnost, dlouhou životnost a snadnou údržbu, což vám ušetří čas a peníze při provozu.

Díky spolupráci s OKADA jsme schopni nabídnout našim zákazníkům špičkovou kvalitu hydraulického příslušenství. Jeho použití v kombinaci se stavebními stroji zajišťuje maximální výkon a efektivitu při různých pracích, včetně demolice, vyřezávání betonu, vyklízení a dalších stavebních činností.

Věříme, že spolupráce s OKADA vám přinese výhody v podobě spolehlivého a výkonného hydraulického příslušenství, které přispěje k úspěchu vašich stavebních projektů. S OKADA můžete mít jistotu, že disponujete kvalitními nástroji, které vám umožní dokonale splnit vaše požadavky.

Zajišťujeme prodej stavebních strojů a jejich financování, prodej náhradních dílů, záruční i pozáruční servis.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA
FINANCOVÁNÍ

HISTORIE FIRMY OKADA AIYON

Firma Okada byla založena v roce 1938 jako OKADA Rock Drill Co.  zakladatelem Tatsuo Okadou.

V roce 1960 firma Okada vyvinula model IPH 400, první japonské pneumatické bourací kladivo, nazvané Aiyon. Stalo se hitem a dalo název jménu nově vzniklé společnost. Jméno Aiyon je v průmyslovém odvětví velice známé a stalo se synonymem pro velká bourací kladiva. V roce 1983 se změnil název společnosti z Okada Sakuganki na Okada Aiyon.

KOBEX představuje

VELKý výběr příslušenství

OKADA

FOTOGALERIE

OKADA

NOVINKY

OKADA

OKADA ORC280AVHR

VIDEO
Podívejte se na rychlost OKADA vydrcovacích nůžek ORC280AVHR a práci našeho zákazníka

KOBEX & ASbud

Vážení zákazníci, dvě významné společnosti v oblasti prodeje a servisu stavebních strojů, KOBEX Bohemia s.r.o. a ASbud Česká Republika, s.r.o., uzavřeli dohodu o vzájemné spolupráci.

OKADA TS-W650XCVHR

První OKADA TS-W650XCVHR v Evropě. 💪 – video
Zákazník DEMSTAV group, s.r.o.

V týdnu od 1. do 5. července 2024 máme celozávodní dovolenou a kancelář bude uzavřena.

The week of July 1-5, 2024, we are on a full holiday and the office will be closed.