stavební stroje hidromek

stavební stroje

HİDROMEK

Firma HİDROMEK má kolem 2000 zaměstnanců. V současné době vyrábí HİDROMEK rýpadlo-nakladače, hydraulická pásová a kolová rýpadla, kolové nakladače, motorové grejdry a vibrační válce. Stroje se vyrábějí v šesti výrobních závodech, 4 továrny v Ankaře, 1 závod v İzmiru a 1 závodu v Thajsku. Výstavba nového výrobního závodu, na ploše 1,2 milionu m2, v Ankaře pokračuje.

Od roku 2001 vyrábí Hidromek hydraulická rypadla, která vyvíjí společně s japonskou firmou Kobelco.

Na trhu rypadlo-nakladačů v Turecku se Hidromek dělí o první místo s JCB, každý má okolo 30 % trhu.

HİDROMEK, jehož stroje pracují ve více než 100 zemích na 5 kontinentech, spravuje širokou síť autorizovaných prodejců a poskytuje prodejní a poprodejní služby prostřednictvím mezinárodních prodejních a poprodejních servisních center, jako je HİDROMEK WEST v Barceloně, Španělsko, HİDROMEK RUSSIAN v Krasnodaru, Rusko a HİDROMEK JAPAN v japonské Sagamihara.

HİDROMEK je dnes držitelem celkem 17 cen za design.

HİDROMEK je prvním a jediným tureckým výrobcem strojů, který je na seznamu Mediální instituce KHL Group „Yellow Table 2018“. Seznam největších výrobců stavebních strojů na světě. Podle údajů, které deklaruje IMDER (Asociace distributorů a výrobců stavebních zařízení), je HİDROMEK posledních 10 let lídrem na trhu v Turecku v prodeji rýpadlo-nakladačů a posledních 7 let v prodeji pásových, kolových rypadel a grejdrů.

Zajišťujeme prodej stavebních strojů a jejich financování, prodej náhradních dílů, záruční i pozáruční servis.

baner-hidromek3

AKTUÁLNÍ NABÍDKA
FINANCOVÁNÍ

HISTORIE FIRMY

Světově známý výrobce stavebních strojů, byl založen v Ankaře v roce 1978. Zakladatel HİDROMEK, Hasan Basri Bozkurt, začal s výrobou příslušenství pro zemědělské traktory. Tato iniciativa se v následujících letech posunula dále a byl vyroben první stavební stroj, který kdy navrhli turečtí inženýři. Produktová řada byla časem rozšířena, což vedlo k růstu firmy HİDROMEK.

KOBEX představuje

optimální nastavení stroje
úspora paliva
maximální kontrola

OPERA CONTROL

NOVINKY

HİDROMEK

NOVINKA HMK62SS

NOVINKA na českém trhu, Hidromek HMK62SS, smykem řízený rypadlonakladač.

HIDROMEK HMK150W

Právě jsme spustili první objednávky nového kolového rypadla HIDROMEK HMK150WR s novým motorem DEUTZ TierV.