pásová rypadla kobelco

PÁSOVÁ RyPADLA

KOBELCO

V roce 2013 se KOBELCO Construction Machinery Europe B.V. vrátilo zpět na Evropský trh a v roce 2017 se stala naše společnost, KOBEX Bohemia s.r.o., autorizovaným dovozcem stavebních strojů KOBELCO do České republiky.

Navázali jsme na spolupráci z dob, kdy se KOBELCO úspěšně prezentovalo na evropském trhu.  Naše zkušenosti s prodejem stavebních strojů sahají až do roku 1994.

Zajišťujeme prodej stavebních strojů, prodej náhradních dílů, záruční a pozáruční servis. V případě zájmu jsme schopni nabídnout několik forem financování nakupované techniky (finanční nebo operativní leasing, splátkový prodej, odkup starého stroje na protiúčet).

Jsme jediní autorizovaní dovozci stavebních strojů a náhradních dílů značky KOBELCO a příslušenství OKADA.

Zajišťujeme prodej stavebních strojů a jejich financování, prodej náhradních dílů, záruční i pozáruční servis.

kobelco-slide1

AKTUÁLNÍ NABÍDKA
FINANCOVÁNÍ

kobelco-log

HISTORIE FIRMY

KCME je stoprocentním vlastnictvím společnosti Kobelco Construction Machinery Co., Ltd. (Japonsko) a sídlí v Almere v Nizozemsku.
Japonský výrobce se zabývá prodejem a servisem pásových rypadel a jejich náhradních dílů, od 1 tuny do 50 tun, v Evropě, Rusku, SNS a Maghrebu a je celosvětově známý jako přední specialista na bagry.
Kobelco má dlouhé historii trvající více než 80 let. Její mateřská společnost, Kobe Steel Ltd., postavila první japonský stavební stroj v roce 1930. Elektrická těžební lopata 50K vydláždila cestu všem budoucím stavebním strojům Kobelco a dala tón desetiletí průkopnického technologického vývoje.
V bouřlivém 20. století spolu s moderní japonskou historií se KOBELCO prosadilo svou vlastní cestou. 

KOBEX představuje

Prodloužená záruka na 36, 48 a 60 měsíců

KOBELCO

NOVINKY

KOBELCO

Nové prostory = nové možnosti

Od října rozšiřujeme naše služby o dodávky náhradních dílů, pozáruční servis a rozsáhlejší opravy většiny