Staveništní dempry D´AVINO

DEMPRY

d´avino

Novinkou v našem programu jsou střednětonážní dempry italského výrobce DAVINO. Použití diferenciálu, řiditelných náprav dělá z tohoto stroje velice žádaného pomocníka. Zdařilá kabina zohledňuje přání strojníka, možno vybavit klimatizací apd. Sedadlo operátora je otočné s volbou posedu po směru jízdy či dozadu pro kontrolu vyprazdňování korby(či naopak její plnění) . Použité materiály a komponenty jsou evropské výroby, stejně jako montáž. Stroj možno dovybavit volitelnou výbavou a také vydat TP pro provoz na pozemních komunikacích jako pracovní stroj.

ModelHmotnostUžitečné zatíženíKe stažení
D´AVINO DS703.500 kg7.000 kgPDF
D´AVINO D65.100 kg9.700 kgPDF
D´AVINO D126.170 kg12.000 kgPDF

Zajišťujeme prodej stavebních strojů a jejich financování, prodej náhradních dílů, záruční i pozáruční servis.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA
FINANCOVÁNÍ

HISTORIE FIRMY D´AVINO

1950 : Počátky
Společnost D’avino založil v roce 1950 pan Pasquale D’avino a začal s transformací vojenských transportů a válečného materiálu a s opravami bagrů.

Postupně jsme začali plánovat, navrhovat a montovat zařízení na drcení hornin (některá z nich jsou stále v provozu na našem území).

Odběratelé těchto zařízení využívali také obří zemní stroje: Tak se zrodily naše první kontakty s výrobci těchto strojů a v polovině 60. let jsme začali prodávat tyto stroje typicky používané v kamenolomech.

Byl to pozoruhodný úspěch a brzy , vzhledem k velké důvěře a jistotě zákazníků společnosti D’AVINO, se naše obchodní sekce rozrostla téměř do té míry, že pohltila všechny zdroje naší společnosti: Ve skutečnosti zůstala společnost téměř 25 let jedním z nejdůležitějších referenčních bodů na našem území.

Během třiceti let provázely jméno D’AVINO prestižní značky, především Bobcat (od roku 1975), který dodnes v některých oblastech patří výhradně společnosti D’AVINO

KOBEX představuje

FOTOGALERIE

D´AVINO