Staveništní dempry D´AVINO

DEMPRY

d´avino

Vítejte ve světě střednětonážních demprů od prestižního italského výrobce DAVINO!

Naše nabídka zahrnuje vysoce kvalitní střednětonážní dempry, které jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi a inovativními funkcemi. DAVINO dempry jsou speciálně navrženy s ohledem na potřeby a přání strojníků, a proto jsou vysoce žádanými pomocníky na staveništích.

Jedním z klíčových prvků, kterým se DAVINO dempry odlišují, je použití diferenciálu a řiditelných náprav. Tato kombinace umožňuje dosáhnout nejen skvělého výkonu, ale také jedinečné ovladatelnosti stroje. S DAVINO dempremi budete schopni snadno a efektivně manévrovat na staveništi a dosáhnout maximální produktivity.

Kabina demprů DAVINO je navržena s důrazem na pohodlí a ergonomii strojníků. Poskytuje veškerý komfort a možnost volby vybavení, jako je klimatizace a další funkce, které zajišťují příjemné a produktivní pracovní prostředí. Otočné sedadlo operátora umožňuje snadné ovládání při vyprazdňování korby nebo jejím plnění, což zvyšuje efektivitu práce na demprech DAVINO.

Dempre DAVINO jsou vyrobeny s použitím pouze evropských materiálů a komponentů, a jejich montáž je prováděna s precizností a pečlivostí. Můžete se spolehnout na vysokou kvalitu, spolehlivost a dlouhou životnost těchto strojů. Díky volitelné výbavě můžete dempre DAVINO přizpůsobit přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Další výhodou je možnost získání technického průkazu pro provoz na pozemních komunikacích. To znamená, že DAVINO dempre mohou být využity nejen jako pracovní stroje na staveništi, ale také pro přepravu materiálu na veřejných komunikacích, což zvyšuje jejich všestrannost a efektivitu.

S výrazným italským mistrovstvím a inovativním přístupem je značka DAVINO synonymem pro spolehlivost, výkon a přesnost. Naše dempre DAVINO jsou navrženy tak, aby vám umožnily snadno a spolehlivě zvládnout vaše stavební projekty s vysokou kvalitou a profesionálním výkonem.

ModelHmotnostUžitečné zatíženíKe stažení
D´AVINO DS703.500 kg7.000 kgPDF
D´AVINO D65.100 kg9.700 kgPDF
D´AVINO D126.170 kg12.000 kgPDF

Zajišťujeme prodej stavebních strojů a jejich financování, prodej náhradních dílů, záruční i pozáruční servis.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA
FINANCOVÁNÍ

HISTORIE FIRMY D´AVINO

1950 : Počátky
Společnost D’avino založil v roce 1950 pan Pasquale D’avino a začal s transformací vojenských transportů a válečného materiálu a s opravami bagrů.

Postupně jsme začali plánovat, navrhovat a montovat zařízení na drcení hornin (některá z nich jsou stále v provozu na našem území).

Odběratelé těchto zařízení využívali také obří zemní stroje: Tak se zrodily naše první kontakty s výrobci těchto strojů a v polovině 60. let jsme začali prodávat tyto stroje typicky používané v kamenolomech.

Byl to pozoruhodný úspěch a brzy , vzhledem k velké důvěře a jistotě zákazníků společnosti D’AVINO, se naše obchodní sekce rozrostla téměř do té míry, že pohltila všechny zdroje naší společnosti: Ve skutečnosti zůstala společnost téměř 25 let jedním z nejdůležitějších referenčních bodů na našem území.

Během třiceti let provázely jméno D’AVINO prestižní značky, především Bobcat (od roku 1975), který dodnes v některých oblastech patří výhradně společnosti D’AVINO

KOBEX představuje

FOTOGALERIE

D´AVINO