První recenze strojů HIDROMEK

Na přelomu roku 2019/2020 se společnost KOBEX Bohemia s.r.o. stala oficiálním dealerem stavebních, zemních, těžebních a speciálních strojů renomované značky HIDROMEK.

Jedním z nejoblíbenějším modelů nové značky, na Českém trhu, se okamžitě stali rypadlo-nakladače. V tuto chvíli HIDROMEK nabízí 6 modelů. Nejmenší rypadlo-nakladač o hmotnosti 3.875 kg představuje model HMK62SS.

V prvním roce rostla hlavně popularity “dospělých” rypadlo nakladačů HMK102B a 102S Supra. V nabídce jsou ještě další tři modely pod stejným číselným označením 102B a 102S a přídomkem ALPHA a GREENTEC.

Nedílnou součástí produktového portfolia společnosti HIDROMEK jsou také nakladače, pásová rypadla a speciální rypadla. Od roku 2001 vyrábí a vyvíjí HIDROMEK hydraulická rypadla společně s Japonsku firmou KOBELCO. 

Pásová rýpadla řady H4 jsou držiteli nejprestižnějších ocenění na světě jako jsou IF Design a Good Design Awards. Byly navrženy po pečlivém vyhodnocení pracovních podmínek a požadavků operátorů inženýry HİDROMEK. Pásová rýpadla HİDROMEK od hmotnosti 14 –  51 tun provozní hmotnosti, se vyznačují zesílenou konstrukcí i v náročných pracovních podmínkách.

Série H4 se vyznačuje 17% nárůstem produktivity, 14% vyšší efektivitou a je o 6% rychlejší!

V době sociálních sítí se velmi rychle objevilo několik amatérských i profesionálních recenzí našich strojů. Jsme za ně rádi a vy si je můžete přečíst na níže uvedených odkazech.

https://www.stavebni-technika.cz/clanky/stroje-hidromek-maji-oficialniho-dealera-pro-ceskou-republiku
https://www.stavebni-technika.cz/clanky/novy-traktorbagr-hidromek-je-manekyn-s-dablem-v-tele-ziskal-si-strojnika-zastavuje-kolemjdouci

SDílejte