KOBEX posiluje servis strojů

Naše společnost KOBEX Bohemia s.r.o., uzavřela spolupráci se společností HYDRAULIKSERVIS I s.r.o. Spolupráce posílí stávající kapacity v oblasti servisních služeb ke strojům HiDROMEK, DRESSTA, KOBELCO a OKADA. Nový partner pokryje servisními službami region severozápadních Čech, severní a jižní Moravu.
Společnost HYDRAULIKSERVIS I s.r.o., (pod novým vedením pana Jiřího Trnky, který pracoval několik let ve společnosti Zeppelin CZ s.r.o. (Caterpillar)), má s údržbou strojů dlouholeté zkušenosti. Dílenský i polní servis poskytuje již třicet let. Kromě klasických servisních úkonů se firma specializuje také na repase otvorů čepů a generální opravy veškerého příslušenství včetně kompletních zámečnických prací. Mezi další služby patří plnění klimatizací nebo filtrace olejových provozních kapalin vysokokapacitní filtrační jednotkou 100L/min včetně rozboru čistoty.
Touto spoluprací dokážeme zákazníkům zajistit rychlejší nástup k servisním zákrokům, zkrácení dojezdové vzdálenosti k zákazníkům a další služby.
Nyní jsou naše kapacity, spolu s dalším partnerem společností KASTO Tábor, 20 servisních techniků v České republice.
K dispozici je centrální servisní linka na čísle 725 50 40 99 a také pohotovostní email servis@kobex.cz

SDílejte