Originální náhradní díly

Kobelco, Dressta i Atlas nabízí širokou škálu originálních dílů. Výběrem originálních náhradních dílů si budete jistí, že vaše stavební stroje zůstanou dobře udržované a v původní tovární specifikaci.

Originální díly jsou vyrobeny ve stejně vysoké kvalitě jako stavební stroje. Testovány jsou v rozsáhlých laboratořích a v terénu aby váš stroj pracoval déle s minimálními prostoji, náklady a zajistí nepřetržitý provoz stroje. Pouze originální díly mohou zaručit stejnou úroveň výkonu, životnost a spolehlivost jako původní části vašeho stroje.

NÁHRADNÍ DÍLY

Dodáváme náhradní díly v co nejkratším možném termínu na stroje Kobelco, Dressta a Atlas, na starší modely New Holland, Terex, O & K, Fiat Kobelco a máme stále více než 10.000 ks náhradních dílů skladem. S přímým přístupem do počítačových systémů centrálních skladů výrobců můžeme okamžitě ověřit dostupnost požadovaného dílu.

Dodáváme náhradní díly ve vysoké kvalitě za rozumnou cenu.

Know-how a odborné poradenství našich dlouholetých zaměstnanců, rychlá dostupnost a příznivé ceny z vás udělají spokojeného zákazníka.

Náhradní díly